Suformuokime sau naują įprotį!

Taisyklinga laikysena

Ar kada pastebėjote, kad grakščiai einantis, pasitempęs nepažįstamas žmogus spinduliuoja pasitikėjimu? Atrodo, kad jis žino savo vertę, gali pastovėti už save. Į tokį žmogų norisi kreiptis patarimo, pagalbos, išgirsti jo nuomonę, nes atrodo, kad jis labai protingas.

Norisi ir pačiam tokiu būti?! O tai visai nesudėtinga!

Tereikia:

🟠 Stebėti, koreguoti savo laikyseną. Prisiminti, kad pagrindiniai mūsų sąnariai turi būti vienoje vertikalioje ašyje (ausys, pečiai, klubai, keliai ir čiurnos), mentys suvestos lyg norėtume kažką jomis paimti, krūtinė atstatyta, pečiai nuleisti.
🟠 Būti aktyviems: sportuoti ar bent nueiti per dieną 10 000 žingsnių didesniu tempu, kad raumenys gautų fizinio krūvio, sąnariai būtų pamaitinti, sutvirtėtų kūnas.
🟠 Bent 2 kartus per savaitę po 10-20 min atlikti didelio intensyvumo raumenų jėgos treniruotes (su 70-80 proc. raumenų įtempimu nuo maksimalaus dydžio), kad išvengti raumenų skaidulose riebalų kaupimosi bei išlaikyti ar padidinti turimą raumenų susitraukimo greitį, jėgą, galingumą, išvengti sisteminio raumenų, viso kūno uždegimo.
🟠 Kasdien atlikti tempimo pratimus, kad fascijos nesuliptų, visi raumenys, sausgyslės būtų aktyvūs, elastingi.
🟠 Pravoluoti, atpalaiduoti raumenis, fascijas, pagerinti jų mitybą.
🟠 Gerti pakankamai vandens, kad organizmas būtų aprūpintas pakankamu skysčių kiekiu.
🟠 Matyti gerus dalykus, numoti ranka į neigiamus.

Pamatysite, kaip prašviesės akyse, šypsena nuo veido nenueis, jausitės energingesni, tvirtesni ir aukštesni, pasitikėjimas savimi sustiprės, ir žinoma susilauksite daugiau dėmesio.

Kaip sakoma „sveikame kūne, sveika siela“!

Pabandome tai padaryti mėnesį laiko! Juk vasaros metu fiziškai aktyviems būti lengviau. Be to, per mėnesį laiko susiformuos naujas įprotis, kuris visai nesunkiai pereis ir į rudens sezoną.

#judeksveikas

Cignon įsigysime

Lapkričio mėnesį  Camelia vaistinėse Cignon produktus įsigysime su NUOLAIDA!