Cignon atsiliepimai

#judeksveikas

Vartojusių Cignon atsiliepimai

Vartojote Cignon ir norite palikti savo atsiliepimą? Palikti atsiliepimą

Buvo skausmingas visas pėdos skliautas. Cignon rekomendavo masažuotoja, pastebėjusi šias jautrias vietas paduose, taikė pėdų masažą su fascijų pratempimais. Be masažų, papildomai rekomendavo Cignon bei mankštas su kamuoliuku. Po poros savaičių skausmas stipriai aprimo. Neliko skausmo paduose, galiu laisvai judėti, sportuoti.

Tomas

Cignon pradėjau vartoti, nes rytais jausdavau achilo sausgyslėje sustingimą, diskomfortą žengiant pirmuosius žingsnius iš lovos. Jei imant daiktą iš aukštai, reikėdavo stipriai pasistiebti, jausdavau achilo sausgyslės srityje lyg trūkinėjančius siūlus, skausmą. Panaudojus Cignon, atrodo, kad achilo sausgyslė tapo labai elastinga: nemalonūs pojūčiai išnyko, rytais atsikėlus žingsniai lengvi, nejaučiu diskomforto, maudimo, o jei ir reikia stipriai pasistiebti, tai dabar niekas netrūkinėja. ☺

Daiva

Visada turėjau problemų su kelių raiščiais, bet po šių metų savaitės slidinėjimo jau sunkiai begalėjau grįžti į sau įprastą sportinę veiklą, keliai visiškai išsitampė. Griebiausi bet kokios pagalbos, kad tik sustatyt juos į vietas 😊 Ir žiauriai nustebau, kai pradėjus gerti šitus Cignon shotus jau po pirmos pakuotės ne tik, kad neskaudėjo, bet ir dingo tas kremzlių traškėjimas ir striginėjimas. Nerealiai! O ir skonis jų toks neįkyriai saldus. Žodžiu, mano atradimas!

Asta

Prieš pradedant vartoti Cignon Shots maisto papildus jaučiau skausmą kairės rankos alkūnėje bei achilo sausgyslės srityje. Suvartojus daugiau nei pusę Cignon Shots pakuotės iš kart pajaučiau poveikį, skausmas pradėjo slūgti. Vos baigus gerti visą rekomenduojamą kursą, skausmas pradingo. Jaučiu, jog sutvirtėjo sąnarys bei ahilo sausgyslė.

Romualdas

Vyras naudojo Cignon, kai po rankos lūžio, nuėmus įtvarą, negalėjo lankstyti rankos. Gydytojas sakė, kad po imobilizacijos raiščiai, sausgyslės sustingę. Paskyrė fizioterapiją ir Cignon. Labai greitai viskas atsistatė, pradėjo lankstyti ranką ir nebejautė skausmo atliekant judesį. Ačiū jums už tokį gerą produktą!

Birutė

Esu sportuojanti, ypač mylinti bėgimą. Vieną dieną čiurnos srityje pradėjau jausti maudimą, čiurna buvo kiek patinusi. Prieš kreipdamasi į gydytoją nusprendžiau pristabdyti bėgiojimą ir išbandyti Cignon Shots. Sutapimas ar ne, bet vos įpusėjus vartoti antrąją maisto papildo pakuotę, šiai dienai bėgioju pilnu tempu, o čiurnos negalavimų lyg nebūtų buvę. 🙂

Kamilė

#judeksveikas

Cignon įsigysime

Kovo mėnesį  Gintarinėje vaistinėje Cignon produktus įsigysime su  -40% NUOLAIDA!