Cignon atsiliepimai

#judeksveikas

Vartojusių Cignon atsiliepimai

Vartojote Cignon ir norite palikti savo atsiliepimą? Palikti atsiliepimą

Buvo skausmingas visas pėdos skliautas. Cignon rekomendavo masažuotoja, pastebėjusi šias jautrias vietas paduose, taikė pėdų masažą su fascijų pratempimais. Be masažų, papildomai rekomendavo Cignon bei mankštas su kamuoliuku. Po poros savaičių skausmas stipriai aprimo. Neliko skausmo paduose, galiu laisvai judėti, sportuoti.

Tomas

Cignon pradėjau vartoti, nes rytais jausdavau achilo sausgyslėje sustingimą, diskomfortą žengiant pirmuosius žingsnius iš lovos. Jei imant daiktą iš aukštai, reikėdavo stipriai pasistiebti, jausdavau achilo sausgyslės srityje lyg trūkinėjančius siūlus, skausmą. Panaudojus Cignon, atrodo, kad achilo sausgyslė tapo labai elastinga: nemalonūs pojūčiai išnyko, rytais atsikėlus žingsniai lengvi, nejaučiu diskomforto, maudimo, o jei ir reikia stipriai pasistiebti, tai dabar niekas netrūkinėja. ☺

Daiva

Vyras naudojo Cignon, kai po rankos lūžio, nuėmus įtvarą, negalėjo lankstyti rankos. Gydytojas sakė, kad po imobilizacijos raiščiai, sausgyslės sustingę. Paskyrė fizioterapiją ir Cignon. Labai greitai viskas atsistatė, pradėjo lankstyti ranką ir nebejautė skausmo atliekant judesį. Ačiū jums už tokį gerą produktą!

Birutė

#judeksveikas

Cignon įsigysite

Spalio mėnesį pirkdami Cignon produktą Benu vaistinėje, antrąjį gausite NEMOKAMAI!