Ar žinote savo pėdos tipą?

Ar žinote savo pėdos tipą❓❗🦶

🟠 𝗚𝗿𝗮𝗶𝗸𝗶𝘀̌𝗸𝗼𝗷𝗶 𝗽𝗲̇𝗱𝗮 – antrasis pirštas ilgesnis už didįjį. Tokio tipo pėdos pasižymi aukštu pado skliautu, todėl šio tipo pėdos savininko kojų paviršiaus plotas besiliečiantis su žeme yra itin mažas, ko pasekoje galimi negalavimai susiję su plantarinės fascijos uždegimu, pirmojo piršto deformacijomis, kulno negalavimais.

🟠 𝗘𝗴𝗶𝗽𝘁𝗶𝗲𝘁𝗶𝘀̌𝗸𝗼𝗷𝗶 𝗽𝗲̇𝗱𝗮 – didysis pirštas yra ilgiausias, o likusieji trumpesni vienas už kitą. Šis pėdos tipas yra dažniausias, todėl batų gamintojai naudoja šį pėdos tipą kaip pavyzdinį. Šio pėdos tipo savininkams rečiausiai pasireiškia kojos nykščio negalavimai, tačiau dėl tokios pėdos formos žmogus yra linkęs kūprintis.

🟠 𝗥𝗼𝗺𝗲̇𝗻𝗶𝘀̌𝗸𝗼𝗷𝗶 𝗽𝗲̇𝗱𝗮 – didysis pirštas ir du sekantys yra apytiksliai vienodo ilgio. Šio tipo pėdos paprastai būna platesnės, ko pasekoje šio tipo pėdų savininkai susiduria su problemomis renkantis avalynę. Romėniškoji pėda gali būti linkusi į kojų pirštų negalavimus / deformacijas.

Prisiminkime – pėdos yra mūsų kūno geros savijautos ir sveikatos pamatas. Įvairios pėdos ar jos pirštų deformacijos gali sukelti ne tik pačių pėdų, bet ir kitų kūno dalių – kelių, klubo sąnarių, juosmens, nugaros ar net kaklo negalavimus.

Nesvarbu kokį pėdos tipą turime, nuolat rūpinkimės savo pėdų sveikata. Apie tai išsamiai skaitykime ankstenėje naujienoje: https://bit.ly/pasirupinkime-pedu-sveikata

𝗜̨𝗱𝗼𝗺𝘂❗
Sakoma, kad pėdos negalavimai dažniausiai yra paveldimi. Pavyzdžiui, jei mamos ar senelės pėdų kauliukai buvo iššokę, tai dukra taip pat turės šį negalavimą.

Atminkime – paveldime ne patį negalavimą, o pėdos tipą, ko pasekoje, nesiimant jokių veiksmų, gali vystytis vienoks ar kitoks negalavimas!

#judeksveikas

Cignon įsigysime

Gruodžio mėnesį  Visi Sveiki el. parduotuvėje Cignon produktus įsigysime su  1+1 akcija (2už1 kainą)!